דף הבית >> אודות

אודות

באבקום היא חברה מובילה בתחום השירות. את החברה ייסד ב-2008 עימאד תלחמי, בשותפות עם דב לאוטמן ז"ל, החברה הוקמה לתת מענה לצורך הגדול שיש לחברות רבות למצוא שותף שיגייס, יכשיר וינהל עבורם אנשי מקצוע ונציגי שירות מעולים שישרתו לאורך זמן את צרכיהם לא פחות טוב מעובדי החברה עצמם.
 
מרכזי המצוינות של Babcom Centers מוקמים בצמוד לריכוזים הגדולים של יישובים ערביים בגליל. ביישובים אלה חיים אלפי גברים ונשים משכילים ואיכותיים שמעוניינים לפתח קריירה קרוב לביתם. 
 
הזמינות הגבוהה של כ”א איכותי שכזה מאפשרת לנו גמישות תפעולית, יכולת להגיב במהירות לצרכים המשתנים של לקוחותינו, ויכולת לגייס במהירות עובדים משכילים, נשים בעיקר, שנבחרים בקפדנות בלתי מתפשרת במרכזי ההערכה שלנו.  

         


ההון האנושי של באבקום
 
אנו מקפידים לגייס אנשים המעוניינים לפתח לעצמם קריירה ארוכת שנים כנותני שירות, כאנשי מקצוע וכמנהלים ולא כאלה הרואים בכך עבודה זמנית בלבד. 
כך אנו מבטיחים להם הזדמנויות וכלים לפתח את עצמם כמקצוענים אמינים ומצליחים. כך אנו יוצרים לעצמנו עובדים לויאליים ואכפתיים שמחויבים להצלחתנו ולהצלחת לקוחותינו.
 
האנשים שאנו בוחרים מוכשרים, במסגרות ייחודיות שלנו, לספק שירות בעברית וערבית (ובהמשך גם באנגלית וברוסית) ולעשות זאת ברמה ובאיכות הגבוהה ביותר בישראל. 
זו המחויבות שלנו ללקוחותינו, ולשם כך אנו שמים את העובדים שלנו במרכז ומתייחסים אליהם בדיוק כפי שאנחנו מצפים שהם יתייחסו ללקוחותינו.
 
Babcom Centers הינה חברה רב תרבותית, שמנהליה, ערבים ויהודים, מביאים איתם ניסיון ניהולי עשיר והיכרות מעמיקה עם המנטאליות של אנשיהם. 
 
המוטו שלנו, getting better every day, מחייב אותנו, המנהלים והעובדים של Babcom Centers, לעשות גם את הפרטים הקטנים ביותר בצורה הטובה ביותר ולהשתפר בכך מיום ליום.
 
מרכזי המצוינות בשירות של Babcom Centers עומדים לשירותם של חברות וגופים, בישראל ובעולם, שמחויבים לתת שירות מעולה ללקוחותיהם. אנחנו פועלים כשותפים אסטרטגיים של לקוחותינו ומתאימים לכל אחד מהם פתרון איכותי לצרכיו הייחודיים.
המרכז הראשון שלנו הוקם באזור התעשייה בתפן וממנו נספק שירותי תוכנה מעולים לחברות תוכנה ולחברות הזקוקות לשירותי תוכנה.
חברת סלקום, הידועה בסטנדרט השירות הקפדני שלה, בחרה בנו כשותף אסטרטגי לאספקת שירות ללקוחותיה.
אנו מספקים לסלקום שירותי Call Center מהמרכז בתפן.
 
 
**מרכזים נוספים של באבקום נמצאים ב:
   משגב
   מגדל העמק
   דלית אל כרמל
   באר שבע
   פתח תקווה
 
 
 
 
 
 
אולי יעניין אותך גם לקרוא על:

 

כל הזכויות שומרות לחברת באבקום | תקנון החברה
רוצה להצטרף אלינו?

משרות חמות

חפשו אותנו ב YouTube