דף הבית >> שותפים לחזון

שותפים לחזון

 • דב לאוטמן

  דב לאוטמן ז"ל, מייסד דלתא גליל - "באבקום ממשיכה את מה שהתחלנו בדלתא לפני 35 שנים". לתת עתיד לגליל, ובמיוחד לאנשים המצוינים בגליל שלא מצליחים למצוא תעסוקה הולמת. בדלתא אפשרנו להם להשתלב בתעשייה, זה מה שהתאים בימים ההם. BABCOM מאפשרת להם לבנות קריירה במקצועות העידן הנוכחי כמו שירות, תוכנה, מכירות, תרגום או הנהלת חשבונות. אני גאה להיות שותף למיזם שבונה דו קיום אמיתי ויוצר עתיד מלהיב לכל תושבי הגליל.
  קרא עוד >>
  דב לאוטמן דב לאוטמן

 • חברת מטריקס

  חברת מטריקס, חברת ה-IT המובילה בארץ. מטריקס, המעסיקה כ-6,300 מקצועני, הינה חברת טכנולוגיית המידע המובילה בשוק הישראלי. מטריקס עוסקת בביצוע פרויקטי אינטגרציה מן הגדולים במשק, פיתוח ויישום טכנולוגיות, פתרונות ומוצרי תוכנה, ייצוג ושיווק מוצרי תוכנה מובילים מהעולם, שירותי תשתית, ייעוץ, ,Offshore מיקור חוץ, בדיקות, הדרכה והטמעה, ופתרונות חומרה מובילים.
  קרא עוד >>
  חברת מטריקס חברת מטריקס

 • איתן ורטייהמר

  איתן ורטייהמר, יו”ר ישקר - "התחברתי מיידית לחזון של עמאד להקים בגליל רשת מרכזי מצוינות". כמי שמחויב שנים רבות לפיתוח הגליל, מבחינה תעשייתית וחברתית, התחברתי מיידית לחזון של עמאד להקים בגליל רשת מרכזי מצוינות שתאפשר לנשים וגברים מהמגזר הערבי והיהודי לבנות לעצמם קריירה בתחומי השירות המקצועי. BABCOM תחבר את הפריפריה עם מרכז הארץ, את הערבים עם היהודים ואת ישראל עם העולם הערבי והעולם הרחב. ליוויתי בשמחה וגאווה את הקמתה של BABCOM ואמשיך בכך ככל שיידרש.
  קרא עוד >>
  איתן ורטייהמר איתן ורטייהמר

 • עימאד תלחמי

  מייסד ויו”ר - לבנות חברה עסקית מובילה ומצטיינת בארץ ובעולם. "המשימה שלנו היא לבנות את עצמנו כחברה עסקית מובילה ומצטיינת בארץ ובעולם. חברה שתהווה מקור השראה לבני מיעוטים בכל מקום להאמין בעצמם וביכולתם להצליח, ולפעול בעוצמה למימוש הקריירה שלהם. כך נתרום לצמצום פערים ולהרחבת הדו קיום בחברה".
  קרא עוד >>
  עימאד תלחמי עימאד תלחמי

 • עמוס שפירא

  נשיא אוניברסיטת חיפה, לשעבר מנכ”ל סלקום - "עמאד הרשים אותנו עם החזון החברתי והעסקי שלו, שתואם מאד את החזון שלנו". עמאד הרשים אותנו עם החזון החברתי והעסקי שלו, שתואם מאד את החזון שלנו בסלקום, זה מה שגרם לנו להתחיל את הקשר עם BABCOM. היום, אחרי תקופה ארוכה מאז שהתחלנו לעבוד איתם וראינו את האנשים, את המצוינות ואת התוצאות, ברור לנו שזו גם החלטה עסקית מצויינת. זה לא עוד מיקור חוץ, מדובר בשותפות אמיתית שיכולה בהחלט להתרחב משנה לשנה.
  קרא עוד >>
  עמוס שפירא עמוס שפירא

 • אליק קנטור

  אליק קנטור, מנכ"ל החברה - "באבקום היא שילוב מנצח של ראיה עסקית וחברתית". באבקום היא שילוב מנצח של ראייה עסקית וחברתית. הצלחתה תסלול את הדרך להפוך את הפריפריה בכללה ואת המגזר הערבי והדרוזי בפרט לאחד ממנועי הצמיחה העתידיים של כלכלת ישראל.
  קרא עוד >>
  אליק קנטור אליק קנטור

 • שמואל מרחב

  שמואל מרחב, מנכ”ל מרחב אפשרויות בע”מ - "באבקום היא שער לעתידם של צעירים וצעירות שחולמים לפתח קריירה איכותית לעצמם ולא קיבלו הזדמנות הולמת לעשות זאת. באבקום מספקת להם הזדמנות להיות אנשי מקצוע ומנהלים מצוינים שהולכים ומשתפרים מיום ליום". "אני גאה להיות שותף ליצירתה של חברה שכזו"
  קרא עוד >>
  שמואל מרחב שמואל מרחב

רוצה להצטרף אלינו?

משרות חמות

חפשו אותנו ב YouTube